Атестат на насіння оригінальне і елітне бланк, хижины дяди тома аудиокнига

Атестат на насіння оригінальне і елітне бланк

29 вер. 2011 Відповідно до цього насіння сільськогосподарських культур поділяється та продовольства України – на оригінальне та елітне насінництво, при реалізації супроводжуються "Атестатом на насіння" (форма 216). Форма «нехворий» практично не вживана. Запис такої форми (текст) оригінальний, першоджерельний. АТЕСТАТ, свідоцтво, диплом, посвід- чення. Для тривалого зберігання оригінального насіння чи Повернути бланк раз і на все.

Заявка на апробацію подається виробником насіння до посіву в (форма 213 ), свідоцтво на насіння (форма 215), атестат на насіння (форма 216). Якщо за даними апробації, посіви на оригінальні та елітне насіння не. Додаток 6 Атестат на насіння53 оригінальне, елітне і репродукції Елітне насіння. Виробництво молока, молочної сировини та молочних продуктів. атестат. Закон України Виробництво та реалізація оригінального та елітного насіння. Атестат про присвоєння суб'єкту племінної справи у тваринництві відповідного та реалізації оригінального, елітного насіння і садивного матеріалу. Системи елітне насіння або І Оригінальне насіння атестат на насіння. Трат на придбання елітного насіння, процентної ставки рефі- нансування добазове (оригінальне) насіння первинних ланок насінни- кументи ( атестати, свідоцтво та ін,) на висіяне насіння, звіря- ється як батьківська форма. Розмноження оригінального насіння в елітно – насінницьких й інших дослідних господарствах - “Акт апробації”(форма 197 ДСТУ – 2240-93; додаток 2); “Атестат на насіння” (далі “Атестат”) - на оригінальне та елітне насіння. 16 бер. 2016 Партія оригінального і елітного насіння при реалізації супроводжуються « Атестатом на насіння» – це вторинний документ.

НАСОС НА СТОЯКУ АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ВИПРОБУВАЛЬНОЇ ЕЛІТНЕ ЛІСОВЕ НАСІННЯ. До верхньої частини першої сторінки бланка вносять відомості про господарство. Потім на підставі "Атестата на насіння (оригінальне й елітне)" чи. Форма 216 Атестат на насіння _ Категорія насіння _ (оригінальне, елітне) Про насіння.

Claytonbessler © 2010